Bent u op zoek naar een hond? Zoekt u een alternatief in de keuze van uw huisdier? Doet u liever geen beroep op malafiede broodfokkers en hun dieronvriendelijke praktijken? Vindt u ook dat een dier moet geadopteerd worden in plaats van gekocht? Misschien is een Europees asieldier wel de ideale oplossing voor u. Er dwalen duizenden honden op Europese straten, er leven duizenden jonge dieren in Europese asielen. Veel van deze dieren worden gedood omdat ze niet geadopteerd raken. Wij proberen voor deze dieren een Belgische adoptant te vinden. We werken in Griekenland nauw samen met lokale asielen en beschikken aldaar over een kleiner opvangcentrum, vanwaar onze dieren veilig naar België kunnen vertrekken.
Wanneer u in aanmerking wil komen als adoptant van een Griekse geredde hond neem dan contact op via ons online intakeformulier

Ella, teefje, 2 jaar, gevonden te Preveza met 5 puppies, sterk vermagerd en uitgeput, opgevangen @ Almost Home, loyaal en zachtaardig, verwacht in België begin maart 2023.

Alisha, teefje, 15/12/2022, zogende straatpup, gevonden in Preveza, gesocialiseerd, in België eind maart 2023.

Alec, reu, 15/12/2022, zogende straatpup, gevonden in Preveza, gesocialiseerd, in België eind maart 2023.

Auris, reu, 15/12/2022, zogende straatpup, gevonden in Preveza, gesocialiseerd, in België eind maart 2023.

Aris, reu, 15/12/2022, zogende straatpup, gevonden in Preveza, gesocialiseerd, in België eind maart 2023.

Angelo, reu, 15/12/2022, zogende straatpup, gevonden in Preveza, gesocialiseerd, in België eind maart 2023.

Berrie, reu, 15/12/2022, zogende straatpup, gevonden in Preveza, gesocialiseerd, in België eind maart 2023.

Barbara, teefje, 15/12/2022, zogende straatpup, gevonden in Preveza, gesocialiseerd, in België eind maart 2023.

Belle, teefje, 15/12/2022, zogende straatpup, gevonden in Preveza, gesocialiseerd, in België eind maart 2023.

Boris, 15/12/2022, zogende straatpup, gevonden in Preveza, gesocialiseerd, in België eind maart 2023.